Leevon PPK

Optibet Nākotnes līgas klubs – Leevon Saldus, kurš šogad Latvijas 2. spēcīgākajā futbola sabiedrībā aizvadīs savu 4. sezonu pēc kārtas, ar prieku paziņo, ka turpmāk tā ģenerālsponsors būs ASV radītā platforma – RicFit.

RicFit dibinātājs ir Leevon Saldus spēlētājs – amērikānis Ēriks Ostins Fraidlanders (Eric Austin Friedlander). Kļūstot par Leevon Saldus ģenerālsponsoru, Ēriks turpmāk būs arī līdzšinējā kluba vadītāja Māra Landmaņa partneris. Ērika galvenais uzdevums būs palīdzēt jaunajiem spēlētajiem kļūt par labākiem spēlētājiem laukumā un labākiem cilvēkiem ārpus tā, kā arī strādāt  pie jaunu investīciju piesaistes, lai klubs arī turpmāk augtu un attīstītos.

„Veiksmīgā sadarbība tika uzsākta jau pirms 2 gadiem, kad Ēriks kļuva par mūsu spēlētāju. Laikam ejot, iepazinām viens otru daudz tuvāk un šobrīd esam gatavi mūsu sadarbību pārnest nākamajā līmeni. Šajā sezonā Ēriks būs ne tikai viens no mūsu pieredzējušajiem spēlētājiem (Ērikam ir tikai 28 gadi), bet arī kļūs par manu partneri kluba vadībā”, tā sadarbības līguma parakstīšanu komentē Māris Landmanis, turpinot: „Ēriks ar savām zināšanām un pieredzi palīdzēja jau iepriekš, bet tagad esam nolēmuši attīstīt klubu kopīgi. Esam uz viena ceļa ar kopīgu domu par Leevon Saldus klubu un futbola attīstību Saldus pilsētā”.

Ēriks Ostins Fraidlanders (Eric Austin Friedlander) un Māris Landmanis

RicFit ir Ērika izveidota platforma ar kuras palīdzību viņš nodod savas zināšanas saviem klientiem (citiem spēlētājiem) par to, kā kļūt par labāku spēlētāju, ievērojot pareizu uzturu un treniņu procesu. Pirms šīs sezonas, dienas gaismu ir ieraudzījusi arī RicFit aplikācija, kas tās lietotājiem sniedz plašu saturu, kā arī piedāvā 1 pret 1 konsultācijas, lai spēlētāja izaugsme varētu sasniegt maksimumu. Uz doto brīdi, RicFit aplikācijai ir vairāk kā 158 tūkstoši sekotāju.

„Eiropas futbolā esmu jau 8 gadus un tagad esmu ļoti priecīgs par sadarbību ar klubu, kas tiek labi vadīts, ir augošs un atrodas skaistā valstī ar draudzīgiem cilvēkiem. Es redzu milzu potenciālu Leevon Saldus klubā un Saldus pilsētā kopumā”, tā savu izvēli komentē pats Ēriks, turpinot: „Man un Mārim ir līdzīga vīzija, tāpēc esmu ļoti priecīgs, ka mums ir izdevies panākt šo vienošanos, kas būs milzu solis uz priekšu gan klubam, gan pilsētas izaugsmei”. Pirmais kopīgais darbs jau ir paveikts, kas bija jaunā galvenā trenera piesaiste: „Esam izdarījuši lielu darbu, lai piesaistītu tāda līmeņa speciālistu kā Bjorns Lipferts, kurš tic mūsu klubam un vīzijai. Jau pēc pirmajām nedēļām klubā, mēs redzam, ka Bjorns noteikti ir pareizā izvēle! Es ticu, ka šis ir tikai sākums Leevon Saldus pozitīvajām pārvērtībām, kas mums iemācīs uzvaras kultūru, savukārt, tas mums ļaus cīnīties par vietu Optibet Virslīgā. Ja mēs augsim un attīstīsimies, tas sniegs mums iespēju dabūt arī jaunus un talantīgus amērikāņu spēlētājus mūsu akadēmijā, kas palīdzēs konkurencei, lai augtu arī vietējie spēlētāji. RicFit strādā, lai pārsniegtu 500 tūkštošus sekotāju, kas palīdzēs gan Leevon Saldus, gan Latvijas futbolam kopumā”.

Kā jau iepriekš ziņots, 2022. gada sezonā Leevon Saldus aizvadīja teju teicamu sezonas izskaņu, saglabājot vietu Optibet Nākotnes līgā. Vietas saglabāšana Leevon organizācijai bija svarīga arī tādēļ, jo šogad tā svinēs 10 gadu jubileju, darot to jauna galvenā trenera vadībā un ar jaunu ģenerālsponsoru, kā logo rotās Leevon Saldus formas.

Informāciju sagtavoja:

Edgars Andersons, Leevon kreatīvais spēlētājs

Iesaki arī citiem!